ONLİNE İŞLEMLER

Online Kart İşlemleri

YOLCU REHBERİ

Sıkça Sorulan Sorular

DOLUM CİHAZLARI

Otomatik Dolum Cihazları

DOLUM NOKTALARI

Yetkili Bayi ve Dolum Noktaları

KART MERKEZLERİ

Kart Başvuru Merkezleri

KART ÇEŞİTLERİ

İNDİRİMLİ

İNDİRİMLİ

Kart ücreti 50.00 TL´ dir. 

İndirimli Kartları başvuru formumuzun arka tarafında belirtilen kart tipine göre gerekli evraklarla birlikte kart merkezlerimizden temin edebilirsiniz.

Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Kişilerin kendileri haricinde birinci derece akrabaları ve kanuni temsilcilerinin başvuru yapması halinde her iki kişininde kimlik aslı ibrazı zorunludur.

 

Öğrenci : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Kasım tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra öğrenci kartları tam karta döner. Öğrenci kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

UKOME Genel Kurulu´nun 29.01.2020 tarih 2020/01-50 sayılı kararına göre; Antalya il sınırları içerisinde elektronik ücret toplama sistemi bünyesinde öğrenci Antalyakart indirimine ilişkin açık ve uzaktan eğitim gören (örgün öğretimde eğitim gören öğrenciler hariç) 28 yaş üzeri (29 yaşından gün almış olmak) öğrencilerin öğrenci indiriminden faydalanmamasının uygun olduğuna karar verilmiştir.

UKOME Genel Kurulu´nun 25.12.2019 tarih ve 2019/12-699 sayılı kararına göre; Antalya il genelindeki üniversite sınav sonucunda hiçbir eğitim kurumuna yerleşemeyen öğrencilerin, başvuru belgelerini (Nüfus cüzdanı aslı, güncel fotoğraf ve ilgili yıla ait mezuniyet belgesi veya diploma) ibraz etmeleri halinde lise mezuniyet tarihi itibari ile 1 (bir) yıl boyunca toplu taşıma araçlarında öğrencilerin öğrenci indiriminden faydalanmasının uygun olduğuna karar verilmiştir.

Öğretmen : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Kasım tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler vile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra öğretmen kartları tam karta döner. Öğretmen kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 20.00 TL´ dir.

Emekli : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Şubat tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra emekli kartları tam karta döner. Emekli kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 20.00 TL´ dir.


SERBEST

SERBEST

Kart ücreti 50.00 TL´dir.

Serbest Kartları başvuru formumuzun arka tarafında belirtilen kart tipine göre gerekli evraklarla birlikte kart merkezlerimizden temin edebilirsiniz.

Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Kişilerin kendileri haricinde birinci derece akrabaları ve kanuni temsilcilerinin başvuru yapması halinde her iki kişininde kimlik aslı ibrazı zorunludur.

 

65 Yaş Üzeri : 4/3/2014 tarih ve 28931 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Ücretsiz veya İndirimli Seyahat Kartları Yönetmeliği kapsamında; 65 yaş ve üzeri T.C. vatandaşları kimlik ve 1 adet fotoğraf ile kart alabilir. 65 Yaş Üzeri kartlarda vize otomatik yapılmaktadır.

Engelli : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra engelli kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Engelli kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

Ağır Engelli Kartlar basım yapıldığı zaman 3 yıl olarak vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra ağır engelli kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Ağır Engelli kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

Ağır Engelli RefakatçıKartlar basım yapıldığı zaman 3 yıl olarak vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra ağır engelli refakatçi kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Ağır Engelli Refakatçı kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

Gazi / Gazi ve Şehit Yakını Kartlar basım yapıldığı zaman 3 yıl olarak vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra gazi ve gazi / şehit yakını kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Gazi / Gazi ve Şehit Yakını kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

Emniyet/Jandarma/Sahil Güvenlik  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra emniyet/jandarma/sahil güvenlik kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Emniyet/jandarma/sahil güvenlik kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 20.00 TL´dir.

Basın  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra basın kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Basın kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 20.00 TL´dir.

Tuik  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra basın kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Tuik kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 20.00 TL´dir.

Muhtar  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra muhtar kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Muhtar kartları, 5 merkez ilçede görev yapan muhtarlara verilmektedir. Muhtar kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 20.00 TL´dir.

Milli Sporcu  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra milli sporcu kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Milli Sporcu kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 20.00 TL´dir.

Belediye Zabıta  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra belediye zabıta kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Belediye Zabıta kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 20.00 TL´dir.


TAM

TAM

Kart ücreti 35.00 TL´ dir.

Tam kartları Kart Merkezlerimizden, Kart Satış / Dolum yapan cihazlarımızdan ve bayilerimizden temin edilebilirsiniz. Tam kart alımlarında herhangi bir belge istenmemektedir. 

 

Kişiselleştirilmiş Tam Kart ücreti 50.00 TL´dir.

Kişiselleştilmiş Tam Kart işlemlerinde kimlik aslı ve fotoğraf istenmektedir.


KULLAN AT KART

KULLAN AT KART

Kart ücreti: 6.00 TL´dir.

Kullan at kartları kart merkezlerimizden, Kart Satış / Dolum yapan cihazlarımızdan ve bayilerimizden temin edebilirsiniz. Kullan at kart alımlarında herhangi bir belge istenmemektedir. Kullan at kartlarda aktarma ve indirim hakkı bulunmamaktadır.

Sosyal Medyadan duyuruları ve haberleri takip edebilirsiniz.
İletişim
Telefon
0242 606 07 07
Faks
0 242 331 01 09
E-Posta
iletisim@antalyaulasim.com.tr