ONLİNE İŞLEMLER

Online Kart İşlemleri

YOLCU REHBERİ

Sıkça Sorulan Sorular

DOLUM CİHAZLARI

Otomatik Dolum Cihazları

DOLUM NOKTALARI

Yetkili Bayi ve Dolum Noktaları

KART MERKEZLERİ

Kart Başvuru Merkezleri

KART ÇEŞİTLERİ

İNDİRİMLİ

İNDİRİMLİ

Kart ücreti 15,00 TL´ dir. 

İndirimli Kartları başvuru formumuzun arka tarafında belirtilen kart tipine göre gerekli evraklarla birlikte kart merkezlerimizden temin edebilirsiniz.

Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Kişilerin kendileri haricinde birinci derece akrabaları ve kanuni temsilcilerinin başvuru yapması halinde her iki kişininde kimlik aslı ibrazı zorunludur.

 

Öğrenci : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Kasım tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra öğrenci kartları tam karta döner. Öğrenci kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır. 

Öğretmen : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Kasım tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra öğretmen kartları tam karta döner. Öğretmen kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Emekli : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Şubat tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra emekli kartları tam karta döner. Emekli kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Havaalanı Personeli : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra indirimin geçerli olduğu havalimanı hatlarında çift çekim gerçekleşir. Havaalanı Personeli kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.


SERBEST

SERBEST

Kart ücreti 15,00 TL´ dir.

Serbest Kartları başvuru formumuzun arka tarafında belirtilen kart tipine göre gerekli evraklarla birlikte kart merkezlerimizden temin edebilirsiniz.

Antalyakart işlemlerinde kişisel başvurularda kimlik aslı ibraz edilmesi zorunludur.

Kişilerin kendileri haricinde birinci derece akrabaları ve kanuni temsilcilerinin başvuru yapması halinde her iki kişininde kimlik aslı ibrazı zorunludur.

 

65 Yaş Üzeri : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Mart tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra 65 yaş üzeri kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. 65 Yaş Üzeri kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Engelli : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra engelli kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Engelli kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

Ağır Engelli : Kartlar basım yapıldığı zaman 3 yıl olarak vizelenir. 24.09.2019 tarihinden sonra  basımı yapılan ve vizelenen kartların vize tarihi 1 Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen tarihten önce basım yapılan ve vizelenen kartların vize tarihleri işlem yapılan tarihten itibaren 3 yıl geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra ağır engelli kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Ağır Engelli kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

Ağır Engelli Refakatçi : Kartlar basım yapıldığı zaman 3 yıl olarak vizelenir. 24.09.2019 tarihinden sonra  basımı yapılan ve vizelenen kartların vize tarihi 1 Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen tarihten önce basım yapılan ve vizelenen kartların vize tarihleri işlem yapılan tarihten itibaren 3 yıl geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra ağır engelli refakatçi kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Ağır Engelli Refakatçı kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

Gazi / Gazi ve Şehit Yakını  : Kartlar basım yapıldığı zaman 3 yıl olarak vizelenir. 24.09.2019 tarihinden sonra  basımı yapılan ve vizelenen kartların vize tarihi 1 Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen tarihten önce basım yapılan ve vizelenen kartların vize tarihleri işlem yapılan tarihten itibaren 3 yıl geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra gazi ve gazi / şehit yakını kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Gazi / Gazi ve Şehit Yakını kartlarının vize işlemleri ücretsiz yapılmaktadır.

Emniyet / Jandarma / Sahil Güvenlik  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra emniyet ve jandarma kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Emniyet / Jandarma / Sahil Güvenlik kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Basın  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra basın kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Basın kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Tuik  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra basın kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Tuik kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Muhtar  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra muhtar kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Muhtar kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Posta Dağıtıcısı  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra posta dağıtıcı kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Posta Dağıtıcısı kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Milli Sporcu  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra milli sporcu kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Milli Sporcu kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Belediye Zabıta  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra belediye zabıta kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Belediye Zabıta kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.

Orman Muhafaza  : Kartlar basım yapıldığı zaman vizelenir ve vize tarihi her yılın 1 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Kartların vize tarihleri validatörler ve bakiye göster cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra belediye orman muhafaza kartları bakiyeniz yetersiz uyarısı verir. Orman Muhafaza kartlarının vize işlemleri ücretlidir. Vize ücreti 15.00 TL´ dir.TAM

TAM

Kart ücreti 7,50 TL´ dir.

Tam kartları Kart Merkezlerimizden, Kart Satış / Dolum yapan cihazlarımızdan ve bayilerimizden temin edilebilirsiniz. Tam kart alımlarında herhangi bir belge istenmemektedir. 

 

Kişiselleştirilmiş Tam Kart ücreti 15 TL´ dir.

Kişiselleştilmiş Tam Kart İşlemlerinde kimlik aslı ve fotoğraf istenmektedir.

Sosyal Medyadan duyuruları ve haberleri takip edebilirsiniz.
İletişim
Telefon
0242 606 07 07
Faks
0 242 331 01 09
E-Posta
iletisim@antalyaulasim.com.tr